Poznaj nasze zespoły

Organizacja

Stowarzyszenie REGIOS dzieli się na zespoły celowe, które składają się ze specjalistów w danej dziedzinie. Każdy zespół ma określone obowiązki i zakres działalności.

Zespoły Obszarowe

Zespoły organizacyjne dzielą się według obszaru działalności.

REGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOS

Zespół Śląski

Zespół Śląski zajmuje się koordynowaniem działalności Stowarzyszenia na obszarze regionu Śląskiego, w którego skład wchodzą województwa śląskie, opolskie i dolnośląskie.

Zespół Warszawski

Zespół Warszawski zajmuje się koordynowaniem działalności Stowarzyszenia na obszarze Warszawy i woj. Mazowieckiego.

Zespoły Organizacyjne

Zespoły organizacyjne dzielą się według tematyki i charakteru zadań.

Zespół Strategiczny

Zespół Strategiczny zajmuje się planowaniem długoterminowej strategii i dostosowywaniem jej do bieżących wydarzeń. Dzięki działalności tego zespołu wiemy jakie są nasze cele i jak chcemy je osiągnąć.

Zespół Programowy

Zespół Programowy zajmuje się przygotowywaniem konkretnych postulatów, które zbliżają nas do zrealizowania wizji i idei.

Zespół ds. Aktywizmu Społecznego

Bez akcji terenowych nie ma REGIOS. Zespół ds. Aktywizmu społecznego koordynuje nasze działania. Dba również o planowanie projektów, ich realizację i ewaluację, dzięki której wyciągamy wnioski na przyszłość.

Zespół Media i Social Media

Kontakt z mediami i prowadzenie profili w mediach społecznościowych to ważny aspekt naszej działalności. Dzięki pracy zespołu Media i Social Media nasze profile są aktualizowane i wypełniane interesującymi treściami na bieżąco. Zespół zajmuje się też aktualizowaniem strony internetowej.

Zespół Graficzny

Identyfikacja wizualna, spójność materiałów graficznych (postów, ulotek, banerów) to duże wyzwanie. Nad jakością naszych materiałów pieczę sprawuje zespół graficzny.