Poznaj nasze zespoły

Organizacja

Stowarzyszenie REGIOS dzieli się na zespoły celowe, które składają się ze specjalistów w danej dziedzinie. Każdy zespół ma określone obowiązki i zakres działalności.

Zespoły Obszarowe

Zespoły organizacyjne dzielą się według obszaru działalności.

REGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOSREGIOS

Zespół Śląski

Zespół Śląski zajmuje się koordynowaniem działalności Stowarzyszenia na obszarze regionu Śląskiego, w którego skład wchodzą województwa śląskie, opolskie i dolnośląskie.

Zespół Warszawski

Zespół Warszawski zajmuje się koordynowaniem działalności Stowarzyszenia na obszarze Warszawy i woj. Mazowieckiego.

Zespoły Organizacyjne

Zespoły organizacyjne dzielą się według tematyki i charakteru zadań.

Zespół Strategiczny

Zespół Strategiczny zajmuje się planowaniem długoterminowej strategii i dostosowywaniem jej do bieżących wydarzeń. Dzięki działalności tego zespołu wiemy jakie są nasze cele i jak chcemy je osiągnąć.

Tomasz Skowron

Tomasz Skowron

Przewodniczący Zespołu

Tomasz Hutsch

Tomasz Hutsch

Wiceprzewodniczący Zespołu

Zespół strategiczny przygotowuje wewnętrzne strategie rozwoju. Jednym z projektów zespołu był: Kompas Polityczny przed wyborami Parlamentarnymi 2023

Zespół Programowy

Zespół Programowy zajmuje się przygotowywaniem konkretnych postulatów, które zbliżają nas do zrealizowania wizji i idei.

Tomasz Hutsch

Tomasz Hutsch

Przewodniczący Zespołu

Dominik Flantowicz

Dominik Flantowicz

Wiceprzewodniczący Zespołu

Zespół programowy na bieżąco pracuje nad sprawami merytorycznymi. Efekty bieżących prac publikujemy na naszej stronie na Facebooku oraz w Aktualnościach.

Zespół ds. Aktywizmu Społecznego

Bez akcji terenowych nie ma REGIOS. Zespół ds. Aktywizmu społecznego koordynuje nasze działania. Dba również o planowanie projektów, ich realizację i ewaluację, dzięki której wyciągamy wnioski na przyszłość.

Zespół Media i Social Media

Kontakt z mediami i prowadzenie profili w mediach społecznościowych to ważny aspekt naszej działalności. Dzięki pracy zespołu Media i Social Media nasze profile są aktualizowane i wypełniane interesującymi treściami na bieżąco. Zespół zajmuje się też aktualizowaniem strony internetowej.

Zespół Graficzny

Identyfikacja wizualna, spójność materiałów graficznych (postów, ulotek, banerów) to duże wyzwanie. Nad jakością naszych materiałów pieczę sprawuje zespół graficzny.

Zespół ds. komunikacji regionalnej i transgranicznej

Komunikacja zbiorowa jest kluczowym elementem funkcjonowania współczesnego społeczeństwa. Od tego mamy zespół ds. komunikacji regionalnej i transgranicznej.